totalni pocetnik

sta reci , totalni totalni pocetnik na linuxu ( sa win7 na mint ) i totalno sam odusevljen , a da moje ime je Rade i iz PN sam

veliki pozdrav za sve mintovce i ostale haklere :frowning: :frowning: :slight_smile:

Dobro ti nama došao i dugo nam ostao :frowning: :frowning: :slight_smile:

Uključi neki irc klijent i ajde kod nas na kanal da upoznaš društvo :frowning:

eeeeee polako stereo sta ti je to i kako se to ukljucuje :frowning: :frowning: :slight_smile:

Dobrodošao u zajednicu :slight_smile:
Je l’ PN = Paraćin, beše?

Zdravo, komšija, ja sam iz Despotovca :frowning:

komso pozdrav , Paracin :slight_smile:

Bratski pozdrav za Paracin… po statistici Paracin je grad odakle nam dolazi neverovatnih 100 unikatnih poseta :slight_smile: Čak više nego iz drugih većih gradova.

Dobrodošao na forum i ne sikiraj se svi smo mi bili početnici, ja prvi sam ti težak duduk bio za linux… nisam ni sada nešto bolji :frowning:

Uživaj

koj irc program koristite i kako da vas nadjem :frowning: :frowning: :slight_smile: :frowning:

Divim se ljudima koji znaju da rade sa linux-om !

Mozes direktno sa foruma da se ukljucis na IRC
nadji na forumu stavku Linuxmint - Srbija IRC web chat
i omoguci javu ako si je slucajno blokirao

Ukljuci se pa ce ti tamo uzivo objasniti kako da podesi xchat irc program koji dolazi instaliran sa Mintom.

^^ i ja isto.

Добро нам дошао! Је л’ беше вас Параћинце Јагодинци зову џигераши, а ви њих цревари, или како то иде? :frowning:
Имам једног колегу из ПН, много је добар човек, диже вам рејтинг опасно по шумадији и поморављу :slight_smile:

П.С. постоји подфорум за постављање апсолутно почетничких питања па се слободно распиши. :frowning:

jagodinci - curani
cupricani - crevari
paracinci - dzigerani
krusevljani - carapani

:slight_smile: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

Dobrodosao…Za sve sto te zanima…tu je nas mint forum…

A za sve što te ne zanima opet smo tu :slight_smile:

Dobrodošao ! Svi smo nekad bili početnici ! :slight_smile:

pozdrav mintovci , odavno nisam zalazio na forumu pa reko da vas davim malo , a ujedno i da cestitam na zvanicnosti

SVAKA CAST I SAMO NAPRED

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

JA MALO ODLEPIO NEMOJTE DA MI ZAMERITE , BIO 1 MAJ PA ZNATE KAKO JE TO

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@zigerko oprošteno ti je ako je bilo za 1. Maj… :slight_smile:

1-maj-u-srbiji.jpg

Pozdrav Džigeranu od mene Čarapana. :slight_smile: Dobro nam došao u Linux Mint zajednicu Srbije. :slight_smile: