Viber na 32-bitnom Linuxu

Da podelim svoja iskustva sa Viberom na 32-bitnom Linuxu…:slight_smile: Instalirao Viber preko Wine-a, sve radi odlično, uspeo sam da se povežem sa nalogom, očita sve kontakte, uspeo da se dopisujem… Pozive još nisam isprobao… Ipak naišao sam na jedan problem, a to je da neće da očita emoticons i stickers… Na slici može da se vidi kako to izgleda… Znači piše kao da skida stickere, ali tako stoji već par sati i ništa… Da li neko ima sličan problem i da li je uspeo da ga reši?

Možeš li da instaliraš neki 64bit linux? da pi poterao Viber za linux jer ga ima samo za 64bit verziju…

@ Commander Pa mogu da instaliram 64-bitni sistem, procesor podržava, problem je što imam 1gb rama, pa ne znam koliko bi to bilo isplativo, da ne koči zbog toga…?:confused: Instalirao bih 64-bitni Lubuntu…

Može na to istalirati Lubuntu ili Peppermint recimo. Kod mene na drugom računaru na Linux Peppermintu viber radi odlično.

Radiće ti sam sistem apsolutno isto možda čak i brže… Instaliraj slobodno pa već ako koristiš Viber da ko čovek instaliraš normalnu verziju, jer ti emulatori su bože sačuvaj, nekada i 101% programi koji su podržani u emulatorim čas rade čas ne.

Ostavio da se skida 64-bitna verzija…:slight_smile: Nego sada kada instaliram fresh lubuntu 64-bit, moram ponovo da instaliram sve programe, sva podešavanja…:confused:

Nažalost da…

Instalirao 64-bitni Lubuntu… Viber radi kao podmazan…:smiley:

A sistem ? :smiley:

@ chavez Pa za sada sve radi kako treba, ne oseća se neka promena u odnosu na 32-bitnu verziju…:smiley: Možda je malo veća potrošnja RAM memorije, ali nije strašno, ne oseti se to toliko… bar za sada…:smiley:

Instalirao sam i radi super.Cak je i lepse postavljen nego na telefonu :slight_smile:

@ m4m Instalirao si na 32-bitnom ili 64-bitnom sistemu?

Na 64-bitnom i imam na tabletu isto tako instaliran.Medjutim imam nokia n97 mini i izbrisao sam ga er je trosio i previse bateriju.Uglavnom radi super.Problem se desava jedino kad mi je tablet i pc upaljen u isto vreme.Vrti se na desnom delu gore kad da stalno nesto salje i cim jedno ugasim sve je ok

Najnovija verzija Viber-a za Windows instalirana uz pomoć playonlinux na 32-bitnom Debian Wheezy-ju… Dopisivanje jedino radi… Kada se pokrene poziv Viber prestane sa radom… Takođe, stikere i emotikone nije moguće koristiti, non-stop stoji poruka da se skidaju, ali nikako da se skinu…:smiley: