Zamerka na ukidanje privilegija

Pre tacno tri nedelje sam dobio poruku sledece sadrzine

vox, vaša aplikacija je prihvaćena dobrodošao u OSS Saradnike!

Uskoro će ti se javiti neko iz OSS Tima u vezi daljih uputstva.

Forum na dnu glavne strane “Saradnici” je vidljiv samo saradnicima i OSS timu.

Danas sam poruku da se ukida saradnicki status jer nisam bio aktivan vise od mesec dana (netacno, proslo je 3 nedelje)

Napominjem da prilikom sticanja saradnickog statusa nisu prosledjena bilo kakva dalja uputstva.

Vlada smatra da je neodgovaranje na poruku koja je licila na automatsko generisanu i nejavljanje njemu dovoljan razlog.

Ja smatram da je to autokratija jer nisam upucen u obaveze saradnika.

Savet je:

a) Da se pravila o obavezama saradika, bilo kao link ili tekst salju u obavestenju
B) Da se posle 3 ili vise nedelja posalje upozorenje saradnicima da se moraju reaktivirati

Prekršio si glavno pravilo: [COLOR=rgb(255,0,0)][B]Objavljivanje privatnih poruka bez saglasnosti autora![/B]

[SIZE=14px][FONT=helvetica]Svako javno objavljivanje sadržaja privatne poruke bez unapred pribavljene saglasnosti i potvrde autora, smatraće se krivičnim delom (kao i nemoralni i neetički) i ugrožavanjem prava privatnosti korisnika koje mu je zagarantovano prilikom registracije na ovom forumu. [/FONT]Korisnici koji javno objave privatnu poruku bez saglasnosti autora biće automatski isključeni sa foruma na period od 6 (šest[/SIZE]) meseci.

Shodno tome biće primenjeno pravilo a čestitam ti si probio led. Pošto sam poruku poslao JA, a nisi me pitao da li smeš da je prikažeš javno, OSS Ekipa! je odlučila da zabrana pristupu forumu u trajanju od 6 meseci bude primenjena u roku od 10 minuta po objavljivanju ove poruke.